Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image
Kontakti

Haas Factory Outlet - Latvija


Abplanalp Baltic SIA


Katlakalna iela 9
LV-1073 Riga
Latvija
Telefons nr.: +371 26423211
Email: office@haas-latvia.com
 
Haas Factory Outlet - Latvija
Abplanalp Baltic
Par mums

Haas Factory Outlet

Mēs esam Haas Automation Inc. - lielākais darbgaldu ražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs. Haas Automation ražo plašu klāstu CNC vertikālās un horizontālās apstrādes centru, CNC virpu un rotācijas produktu. Uzņēmums izgatavo arī daudzveidīgas specializētas iekārtas, tostarp 5 asu apstrādes centrus, presformu izgatavošanas iekārtas, Toolroom iekārtas un portālfrēzes. Haas produkti nodrošina augstu precizitāti, atkārtojamību un ilgmūžīgumu par pieņemamu cenu, sniedzot visaugstāko kvalitāti darbgaldu rūpniecībā.

Haas Factory Outlet raksturo ne tikai augstas kvalitātes Haas produkti, bet arī izcila apkalpošana un palīdzība darbā ar iekārtām. Tā kā mēs esam ražotnes - tiešais pārstāvis, mums ir pieejams plašs rezerves daļu krājums tūlītējai piegādei un pilnīgi aprīkots apkalpošanas transportlīdzekļu autoparks, lai nodrošinātu iekārtu uzstādīšanu un regulārās apkopes. Mūsu pieredzējušie aplikāciju inženieri piedāvā palīdzību, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotākos Haas produktus, kā arī nodrošina tehnisko atbalstu un apmācību.

Haas Factory Outlet - Pārstāvis Latvijā, SIA Abplanalp Baltic – tika nodibināta, lai nodrošinātu Haas Automation CNC darbgaldus jūsu reģionā. Tajā ir izstādes zāle, kurā notiek iekārtu demonstrācijas, kā arī tiek nodrošināta apmācība, atbalsts un pakalpojumi, kas jums nepieciešami, lai veiksmīgi darbotos.

Atrašanās vieta

Haas Factory Outlet Image

Haas Factory Outlet - Latvija
Abplanalp Baltic SIA
Katlakalna iela 9
LV-1073 Riga
Telefona nr.: +371 26423211
E-mail: office@haas-latvia.com