Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image Hover Image
Kontakti

Haas Factory Outlet - Latvija


Abplanalp Baltic SIA


Katlakalna iela 9
LV-1073 Rīga
Latvija
Telefons nr.: +371 26423211
Email: office@haas-latvia.com
 
Haas Factory Outlet - Latvija
Abplanalp Baltic
Apmācība

Apmācības pārskats

Ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas)

Katras jaunas iekārtas iegādes uzstādīšanas procesā ir iekļauta arī ievadapmācība par iekārtu un operatoru apmācība (uz vietas), ko nodrošina jūsu HFO. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas vai lūgtu īsu aprakstu par apmācībā ietvertajām tēmām un notiekošajām darbībām.

Apmācības

Kopā ar katras jaunas Haas iekārtas iegādi tiek piedāvāta operatoru un programmēšanas apmācība. Apmācībā ir ietvertas nodarbības gan pamatlīmenī, gan augstākajā līmenī, tās tiek piedāvātas reizi mēnesī mūsu HFO atrašanās vietās tik ilgi, cik jūs strādājat ar Haas iekārtu. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un lūgtu piedāvāto nodarbību sarakstu ar īsu kursu aprakstu. Var būt nepieciešama reģistrācija vai rezervācija.

Pielāgota apmācība

Papildus mūsu regulāri ieplānotajām Haas operatoru un programmēšanas vienas dienas nodarbībām dažādās HFO/HTEC (Haas Tehniskās izglītības centru) atrašanās vietās mēs piedāvājam arī pielāgotu apmācību, kas var tikt sniegta jūsu telpās vai HFO atrašanās vietās. Mēs varam plānot apmācību tā, lai apmierinātu jūsu īpašās prasības. Sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Apkopes un labošanas apmācība

Haas Automation piedāvā daudzveidīgas apkopes un labošanas nodarbības. Uzziniet vairāk par apmācības iespējām Haas Automation tīmekļa vietnē.

Apmācība uz vietas

Par papildu samaksu mēs varam nodrošināt arī apmācību jūsu piedāvātajās telpās.